Autodetailing


Autodetailing

Fachowe usługi autodetailingu, czyszczenia a także konserwacji aut w środku i na zewnątrz. Studio proponuje dokładne czyszczenie, jakie daje tylko myjnia ręczna. Doświadczone osoby wykonują całkowity autodetailing powłok lakierniczych, jak również parowe pranie tapicerki oraz oczyszczanie innych elementów. Obszar usług obejmuje także profesjonalną dezynfekcję wnętrza pojazdu. Pozwala ona na zlikwidowanie nie tylko drobnoustrojów, ale także niepożądanych zapachów. Przygotowanie pojazdu do sprzedaży pod kątem czystości i wyglądu to też jedna z chętnie wybieranych usług salonu.
Specjalistyczny autodetailing może obejmować sporo usług, do których dokonania konieczne są odpowiednie kosmetyki, przyrządy oraz praktyka. Jest to głównie korekta lakieru samochodowego sprawiająca, że zyskuje on wygląd i jest dobrze chroniony. Studio Skypark wykonuje też profesjonalne powłoki ceramiczne na lakier samochodowy wzmacniające powierzchnię, chroniące przed mikrouszkodzeniami i poprawiające wygląd nadwozia.


Przejdź na stronę: http://www.studioskypark.pl/


Tytuł: Autodetailing
URL: http://www.studioskypark.pl/
Dodano: 4 stycznia 2021
Wyświetleń: 206
Słowa kluczowe: Autodetailing, Korekta Lakieru Samochodowego, Myjnia Ręczna, Parowe Pranie Tapicerki, Powłoki Ceramiczne Na Lakier Samochodowy
Kategorie: Motoryzacja

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie: