Diamenty - najlepsza gra logiczna pod słońcem!

Lubisz wyzwania? Masz czasem ochotę się rozerwać i pomyśleć jednocześnie? Krzyżówki, sudoku, kulki i inne gry logiczne to Twój żywioł? Jeśli tak, to zakochasz się w tej grze!

Grę możesz pobrać ZA DARMO bezpośrednio na telefon, wpisując poniżej swój numer telefonu (albo numer znajomego). Na podany numer natychmiast zostanie wysłana gra.

+48

Klasyczna gra w ustawianie diamentów została przygotowana specjalnie na Twoja komórkę. Gra ma wiele poziomów i kilka trybów, więc bawić się można w nieskończoność.
Układanie diamentów okraszone jest piękną grafiką i animacjami. Dodatkowo rozrywce smaczku dodają wszelkie bonusy i przeszkadzajki, takie jak na przykład:
BOMBA - jedna robi duże BUM... pomyśl co zrobią trzy na raz ustawione obok siebie!
HYPER - to taka mądra bomba, która potrafi wyczyścić diamenty w bardziej wybiórczy sposób. Zebrane 3 obok siebie, to już prawdziwy ARMAGEDON.
CZASZKA - zło wcielone, potrafi zakończyc nam grę przez jeden nieuważny ruch, ale można na szczęście się jej łatwo pozbyć.


Dodarkowo tryb NORMALNY idealnie nadający się na początek, kiedy uczymy się zasad rozgrywki i musimy bardziej się skupić na grze, oraz CZASOWY - dla prawdziwych HARDKORÓW ;)

Aplikację możesz pobrać ZA DARMO bezpośrednio na telefon ze STRONY PRODUCENTA.Regulamin      Wróć do początku