Membrana Samoprzylepna


Membrana Samoprzylepna

Hydroizolacja stanowi najlepszą ochronę dla różnych typów zabudowy przed procesem wnikania wody, która może spowodować duże szkody. Nasza firma doskonali się w budowaniu skutecznych systemów hydroizolacyjnych, które posłużą Wam bardzo długi czas.

Hydroizolacja dedykowana przez firmę ExTrading wykazuje dużą trwałość nawet w najtrudniejszych warunkach. izolacja przeciwwodna tarasów i dachów spełnia specjalistyczne wymagania. Nie szkodzi środowisku naturalnemu, przez co uznawana jest jako rozwiązanie w pełni EKO. Dobór hydroizolacji tarasów z EPDM to niezwykle ważny element każdej konstrukcji budowlanej. Od niego zależy bezpieczne użytkowanie każdego typu zabudowy.

EPDM to innymi słowy kauczuk syntetyczny. Posiada wiele cennych zalet, takich jak: wysoka odporność na promieniowanie UV, ozon i zachowanie giętkości i elastyczności w bardzo niskich temperaturach. Oferowany przez naszą firmę EPDM posiada membranę samoprzylepną, która nie poddaje się procesowi sztywnienia wraz z upływem czasu.    

W naszej ofercie polecamy membrany wodochronne wykonane z kauczuku. Stanowią doskonałą ochronę dla pokryć dachowych, balkonowych i tarasowych. Można je przymocować w sposób mechaniczny lub też zastosować klej mocujący. Bardzo pomocna w procesie montażu jest też taśma dekarska. Jest ona najwygodniejszym sposobem na połączenie trudnych miejsc w pokryciu dachowym.


Przejdź na stronę: https://extrading.com.pl/


Tytuł: Membrana Samoprzylepna
URL: https://extrading.com.pl/
Dodano: 29 sierpnia 2021
Wyświetleń: 63
Słowa kluczowe: Hydroizolacja Tarasów Z Epdm, Izolacja Przeciwwodna Tarasów I Dachów, Membrana Samoprzylepna, Membrany Epdm Przeciwwodne Taśma Dekarska
Kategorie: Usługi

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie: