Panele Grzewcze


Panele Grzewcze

ogrzewanie folią grzewczą jest innowacyjnym rozwiązaniem mogącym wspomóc lub zastąpić tradycyjne metody ogrzewania, jak również zostać zamontowane w prawie każdym domu. panele grzewcze dostępne w naszym sklepie złożone są z trzech elementów: folii PET wzbogaconej o pełniące rolę przewodnika prądu elektrody z taśmy miedzianej, grafitu nadrukowanego na folię oraz pasty ze srebra na folii, chroniącej przed iskrzeniem.

Oferujemy maty grzewcze o szerokości od 25 do 100 cm, dzięki czemu możliwe jest ich dopasowanie do każdego pomieszczenia. W sytuacjach, gdy potrzebny jest nietypowy wymiar lub montaż na ścianie, doskonale sprawdzi się właśnie folia. Mata pod lustro z folii, zapobiegająca parowaniu, jest jednym z innowacyjnych sposobów zastosowania tego rodzaju produktu. Dysponujemy również gotowymi do montażu panelami w różnych, łatwych do dopasowania wymiarach.

Oferowane przez nas maty pozwalają łatwo zainstalować ogrzewanie podłogowe folią; zyskuje ono coraz większą popularność jako metoda bezpieczna, o łatwym montażu oraz możliwa do zastosowania nawet w już istniejących budynkach, nawet w trakcie stosunkowo niewielkiego remontu. Dodatkowo urządzenia te są szczelne, a wilgoć nie wpływa negatywnie na proces ogrzewania.


Przejdź na stronę: https://ogrzewanieigrzanie.pl/


Tytuł: Panele Grzewcze
URL: https://ogrzewanieigrzanie.pl/
Dodano: 4 stycznia 2021
Wyświetleń: 219
Słowa kluczowe: Folia Mata Pod Lustro, Maty Grzewcze, Ogrzewanie Folią Grzewczą, Ogrzewanie Podłogowe Folią, Panele Grzewcze
Kategorie: Usługi

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie: