Pranie Dywanów Wełnianych Wrocław


Pranie Dywanów Wełnianych Wrocław

Profesjonalna firma z WrocławiaPierz Dywan oferuje Państwu pranie i czyszczenie dywanów wrocław. W zakresie usług realizowanych dla Państwa jest nie tylko pranie dywanów wrocław, ale i czyszczenie wykładzin wrocław. Pierz Dywan opiera swoją działalność wyłącznie na doskonałych maszynach piorących, dzięki którym Wasze dywany i wykładziny są w stanie uzyskać pierwotny blask i przejrzystą czystość. Znakomite efekty pracy osiągamy za sprawą ośmioetapowego procesu prania, który gruntownie wyczyści każdy dywan i wykładzinę. pranie dywanów wełnianych wrocław to także nasza dziedzina działalności. Nasze prace czyszcząco-piorące obejmują również eliminację roztoczy, impregnację, ozonowanie dywanów usuwanie nieprzyjemnej woni, sierści która pozostała po zwierzakach domowych, np. psie oraz włosów. Wykonujemy również na życzenie Państwa obszywanie i przycinanie wykładziny. W naszej pralni podejmujemy się też ręcznego prania dywanów orientalnych. Nasi pracownicy świetnie wiedzą, że tylko ręczne pranie jest w stanie przywrócić im pierwotny blask.
Czyszczenie i pranie wykładzin wrocław to markowa firma oferująca niepowtarzalną jakość wykonywanych usług czyszcząco-piorących. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Można nas znaleźć we Wrocławiu na ul. Kiełczowskiej 62.


Przejdź na stronę: https://www.pierzdywan.pl/


Tytuł: Pranie Dywanów Wełnianych Wrocław
URL: https://www.pierzdywan.pl/
Dodano: 7 stycznia 2021
Wyświetleń: 168
Słowa kluczowe: Czyszczenie Dywanów Wrocław, Czyszczenie Wykładzin Wrocław, Pranie Dywanów Wełnianych Wrocław, Pranie Dywanów Wrocław, Pranie Wykładzin Wrocław
Kategorie: Usługi

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie: