DARMOWE GRY na Sony Ericsson

Tylko tu znajdziesz doskonałe gry całkowicie za darmo. co więcej - nie musisz znać się na podłączaniu telefonu do komputera. Nasze gry wyślemy bezpośrednio na Twojego Samsunga!
To bardzo proste!


UWAGA - już wkrótce dwie nowe super gry! Zostaw swój numer a wyślemy Ci je ZA DARMO!

+48

Na chwilę obecną mamy dla Ciebie:

NOWOŚĆ: Diamenty
Człowieku ratuj się! Nigdy już nie przestaniesz grać! Diamenty to rozrywka ostateczna, prosta i niegłupia zarazem.
Układanie diamentów okraszone jest piękną grafiką i animacjami. Dodatkowo rozrywce smaczku dodają wszelkie bonusy i przeszkadzajki i takie różne. UWAGA! Gra wciąga piekielnie!


2. Miss WapSter 2010
Przygarniasz na swojego Sony Ericsson własną MISS i towarzyszysz jej na każdym kroku, karmisz, chodzisz na zakupy, pracujesz, grasz w mini gry, wykonujesz rozmaite zadania i dążysz by być lepsza od koleżanek. Masa przebierania, masa ciuchów, masa zabawy.3. Odpicuj Furę
Od dzisiaj tuning to Twoje drugie imię, a pierwsze - LANS!
Odstaw kaszlaka na śmietnik (najlepiej po zmroku) i kopsnij się na wózek marzeń. Stwórz taką furkę by Colin błagał Cię o kluczyki, a potem wygrywaj nią wyścigi!


4. Moja Rybka
Prawdziwe akwarium w Twoim telefonie, i to całkowicie za darmo! Mamy dla Ciebie masę gadżetów, opcję wędkowania i gwarancję wciągającej zabawy!5. Strip Rentgen
Prześwietl swoich znajomych, zobacz co noszą pod ciuszkami. Być może coś ukrywaja? ;). Oczywiście całkowicie za DARMO.Pamiętaj - to nie ściema. Nasze darmowe gry na telefon samsung naprawdę są za darmo. Skorzystaj z bannerów i wyślij sobie grę!