Trądzik Posłoneczny


Trądzik Posłoneczny

Strony IN MY HEALTHY SKIN czy też Mama Dermatolog prowadzone przez lek. Agnieszkę Kobylka-Dziki są powiązane przede wszystkim z dziedziną medycyny jaką jest dermatologia, a zwłaszcza dermatologia dziecięca. Jednak to medycyna w ogólnym tego słowa znaczeniu jest pasją autorki. Podejściem jakim się kieruje, jest podejście holistyczne do danego zagadnienia. Uważa że skóra to swego rodzaju mapa, na której można dostrzec konkretne zmiany świadczące o pewnych dysfunkcjach, związanych ze zdrowiem fizycznym i stanem psychicznym.

Jeżeli Ty lub Twoi bliscy, znajomi borykali się z chorobą skóry jaką jest trądzik i zastanawiali się jak się go pozbyć, to IN MY HEALTHY SKIN jest istną skarbnicą wiedzy. Dlaczego? Ponieważ szczególnie bliskim p. Agnieszce tematem jest trądzik i jego ciężkie odmiany, trądzik posłoneczny; zależności: trądzik a hormony czy dieta a trądzik. Przybliża czytelnikom i pacjentom rzetelne informacje na temat tego, jak leczyć trądzik. Treści zamieszczane  w tym miejscu dotyczą medycyny oraz macierzyństwa.

Oprócz przeczytania i skorzystania z porad p. Agnieszki można też umówić się na konsultację online lub przejrzeć produkty na stronie jej sklepu internetowego i zapoznać ze stworzoną dotychczas twórczością.


Przejdź na stronę: https://www.mamadermatolog.com/


Tytuł: Trądzik Posłoneczny
URL: https://www.mamadermatolog.com/
Dodano: 23 grudnia 2021
Wyświetleń: 122
Słowa kluczowe: Dieta Na Trądzik, Jak Leczyć Trądzik, Trądzik A Hormony, Trądzik Jak Się Pozbyć, Trądzik Posłoneczny
Kategorie: Zdrowie

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie: